Eurovíkend Madrid | Eurovíkendy v Madridu

madrid-bg-header-title.png
     
         

Eurovíkendy Madrid

 

Pokud do Madridu přijedete jen na krátkou dobu, určitě zvolte víkend, kdy zakusíte pravou atmosféru jižanské metropole. Otevřeny jsou všechny noční kluby a tančit můžete až do rána. Kvůli omezeným otevíracím dobám památek se vyhněte pondělí, naopak v neděli ráno zajisté navštivte  El Rastro, největší bleší trh v Madridu a okolí. Pohodlnou možností, jak v Madridu konec týdne strávit, jsou tzv. eurovíkendy, tedy zájezdy šité na míru krátkým návštěvám. Do Madridu podniknete 3-4 denní výlet za cenu kolem 10 tisíc korun, v níž bývá zahrnuta zpáteční letenka, ubytování v hotelu se snídaní a někdy i průvodcovské služby, popřípadě možnost výletů do okolí. Určitě tuto nabídku zvažte, pokud se potřebujete do Madridu dostat na určitý termín a výhodné letenky jsou vyprodané – last minute zájezdy včetně eurovíkendů mohou být k dispozici dříve.

Nejlevnější eurovíkendy v Madridu

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní eurovíkend v Madridu!

 

 
 

Nejjednodušší a nejpohodlnější cestování je letadlem. Madrid lze samozřejmě dosáhnout také autem, cesta je však dlouhá a velmi vysilující. Jedete přece jen do hlavního města, a pokud neznáte místní silniční uzly, může se Vám plánovaná délka výrazně protáhnout. Při cestě z Prahy najedete kolem 2 300 km a za volantem strávíte více než 26 hodin. Oproti letence tedy ani výrazně neušetříte, pokud jedete sami nebo ve dvou. Další možností je autobus. Autobus jezdí nejčastěji z Prahy a to i několikrát týdně, cesta však trvá minimálně 33 hodin a ceny s tuzemskými dopravci se pohybují kolem 3,5 tis korun za jednu cestu.

          

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje