Letiště Madrid | Letecky do Madridu

madrid-bg-header-title.png
     
         
 
 

Letiště Madrid Barajas Airport

 

Nejjednodušší a nejpohodlnější cestování je samozřejmě letadlem. Z Prahy nabízejí letecké společnosti přímé lety a to v současné době již od 2 500 Kč za zpáteční letenku včetně poplatků. Za tuto cenu létají však jen nízkonákladové společnosti, tudíž komfortní zařízení s pohoštěním nečekejte. Pokud dáváte přednost vyšší úrovni, s ČSA se do Madridu a zpět dostanete za zhruba 5 tisíc korun.

Madrid airportLetiště nese název Madrid Barajas Airport a leží asi 12 kilometrů severovýchodně od Madridu. Je vybaveno dvěma bankami, několika směnárnami, bankomaty a poštou. Je zde více než 30 restaurací, kaváren a barů a asi 100 obchodů včetně duty-free. Nechybí ani lékařská služba, lékárna, hřiště a cestovní kanceláře.

Při příletu si nezapomeňte vzít rovnou na letišti mapku města, mívají je zdarma v infocentru. Uvnitř naleznete i plánek metra.

 

Doprava z letiště

 

Spojení do centra je z letiště výborné - můžete volit mezi metrem (lístek na jednotlivou cestu stojí 1 EUR, je možné si zakoupit jízdenku např. na 10 jízd, což se vyplatí v případě, že chcete v Madridu cestovat městskou hromadnou dopravou), autobusem (jezdí každou čtvrt hodinu) a taxíkem (cesta do centra stojí průměrně kolem 20 EUR). Doprava mezi čtyřmi terminály je umožněna díky kyvadlovým autobusům. Máte možnost využít také speciální taxislužby zvané AeroCity, což je 7 místná klimatizovaná dodávka, která Vás vezme do jakékoliv Vámi specifikované destinace v Madridu, přičemž zaručuje maximálně 3 zastávky na trase - ceny se pohybují okolo 26 EUR za 4 osoby.

Metro jezdí denně od 06:00 do 01:45 a do centra Vás zavede Linka 8 (směr Nuevos Ministerios). Do dalších centrálních destinací se pak dostanete Linkou 4, na níž je třeba přestoupit v zastávce Mar de Cristal. Pokud zvolíte autobus, nasedněte na jednu z linek 204, 201, 200 a 101 – všechny jezdí přímo z příletové části. Mezi 02:00 a 6:00 hodinou nezbývá než využít služeb taxi. Stanoviště jsou umístěna před všemi budovami terminálu. Cesta do centra trvá většinou okolo 25 minut

Nejširší nabídku letenek do Madridu za skvělé ceny najdete na našich stránkách letenky.travel.cz. Stačí si vybrat a letenku jednoduše zakoupit online!

Doprava z letiště do centra Madridu

 

Letecké zájezdy do Madridu

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Počasí v oblasti Madrid

Aktualizováno 13/03/2016 01:00skoro jasnoskoro jasno5 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje