Ubytování Madrid | Ubytování v Madridu

madrid-bg-header-title.png
     
         

Vyberte si typ ubytování podle Vašich představ

 

Ubytování v Madridu

 

Sehnat ubytování v Madridu není problém. Čím vyšší jsou však Vaše nároky ohledně kvality nebo nízké ceny, tím spíš byste si měli ověřit možnosti předem. Ubytovacích kapacit je v Madridu hojně. V hlavní sezóně (červen - září) si však doporučujeme ubytování vždy zajistit předem. I jarní a podzimní měsíce jsou u turistů velmi oblíbené, proto je pro klid v srdci lepší mít ubytování zakoupeno předem i v tomto čase. Hotely nabízejí luxusní ubytování přímo v centru města. Cena je však odpovídající službám, za noc dáte 40€ a více. Ale ani o levnější ubytování není v centru nouze, v místních hostelech strávíte noc již za 12€. Občas Vám může připadat, že jdete spíš k někomu na návštěvu. Hostely bývají ve vyšších patrech a recepci zde budete hledat marně. Pokud nejste zvyklí na velký přepych, může pro vás být tou pravou volbou některý z mnoha penzionů, ve kterém většinou dostanete v ceně i snídani.

Sestavte si vlastní zájezd do Madridu!

 

 
 

Rezervace ubytování v Madridu

 

Na stránce hotely.travel.cz si můžete vybrat z velmi široké nabídky hotelů, motelů, hostelů, apartmánů nebo penzionů B&B za nejlepší ceny na konkretní termín. U všech typů ubytování ihned vidíte aktuální dostupnost pro Vámi vybrané datum. Hotel si můžete okamžitě online zarezervovat a platbu u většiny ubytovacích zařízení provedete až na místě.

          

Stravování v Madridu

 

Pokud nemáte stravu přímo na hotelu, není žádný problém posnídat v některé z mnoha Panaderías (pekařství), na oběd si zajít do restaurace dále od centra (naleznete zde i tzv. polední menu za cenu okolo 7 - 10) a večer zkusit navštívit jednu z vyhlášených restaurací. Pokud milujete tanec, navštivte Corral de la Moreria. Restaurace nabízí nejlepší flamenco show v Madridu (jídlo – okolo 30€). Tradiční jídla naleznete v restauraci Botin, která je zapsaná v Guinessově knize rekordů jako nejstarší restaurace na světě (jídlo – okolo 20€). Ze slavného Cafe de Oriente je nádherný výhled na Plaza de Oriente a královský palác (jídlo – okolo 25€). Na paellu zajděte buď do La Buganvilla (jídlo – okolo 17€) nebo La Barraca (jídlo – okolo 15€). Pokud milujete mořské plody, vyzkoušejte restauraci La Trapera, která je svou kuchyní vyhlášená (3 chody okolo 40€). Z nesčetného množství salátu, těstovin paella atd. si vyberete v Al natural restaurantes (jídlo – okolo 17€). A pokud pro vás noc ještě nekončí, v blízkosti Plaza de Santa Barbara či Plaza de Dos de Mayo, je soustředěno velké množství populárních barů, hospod, restaurací rychlého občerstvení i cukráren. Další variantou je navštívit místní supermercados a využít nabídky z místních potravin. Ceny jsou téměř srovnatelné s českými velkoměstskými cenami. V restauracích si budete muset trošku připlatit.

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje